Андрей Федотин

Рідне місто!

Розташована на берегах Південного Бугу Вінниця збирає в будь-який час дня і ночі туристів і місцевих жителів в цікавих відомих чи не дуже місцях.

Одним з найпопулярніших і найгарніших є наш лісопарк. Він в дійсності більше схожий на ліс ніж парк. Тут нема кіосків з їжею, площадок для ігор чи інших майданчиків… тільки довгі стежки.

Хочете відпочити як місцеві жителі – купіть продукти на продуктовому ринку через дорогу і направляйтеся в лісопарк. На галявинах можна розпалити багаття та нажарити шашлику. А взимку ліс – прекрасне місце для катання на лижах та інших зимових розваг.

У яку б пору року ви тут не відпочивали, не забудьте прибирати після себе. Недавно у Вінниці розпочалася кампанія проти забруднення міста, і лісопарк – місце, яке має залишатися чистим!Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 2

Очень хорошо написал про свой город,мне прямо захотелось в нем побывать.

When you are allotment cossack for scarpe hogan donna agents to abrasion it is actual important to ensure that it is applied and that it offers a abundant accord of comfort. It is a acceptable abstraction to ensure that the cossack complies with the regulations of automated use. There is a advanced arrangement of altered colors and styles of shoes that are accessible accordingly you can opt to get something that you in fact like.

 
Метки

Календарь
Октябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua